Angel 7500 – wyciskarka klasy premium

Angel 7500 – wyciskarka klasy premium

Wyciskarek na rynku nie brakuje i są one bardzo różnej jakości oraz typów. Z jednej strony może się wydawać, że w zasadzie wszystkie są identyczne i działają tak samo, jednakże wygląda to zupełnie inaczej. Przedstawiamy Ci wyjątkową wyciskarkę, dzięki której odkryjesz jak łatwe i szybkie może być wyciskanie soku z ulubionych warzyw oraz owoców. Nie należy do najtańszych, bowiem kosztuje około 5 500 złotych razem ze specjalnymi sitami.

Budowa wyciskarki Angel

Jest to klasyczna wyciskarka pozioma, gdzie zastosowano stal typu 304. Jest to jedna z jej najbardziej popularnych odmian, która jest bardzo powszechnie stosowana do produkcji rozmaitych urządzeń AGD. Wykazuje bardzo dużą odporność na działanie korozji, kwasów, czy wysokich temperatur.

Wyciskarka wyróżnia się na tle innych tym, że posiada inteligentny bieg wsteczny. Czyli jeśli użytkownik włoży zbyt dużą ilość owoców i dojdzie do zablokowania wałków, to specjalny czujnik od razu włączy przeciwne obroty, aby możliwe było odblokowanie zatoru.

Dla alergików

Wyciskarka Angel 7500 nie zawiera w sobie absolutnie żadnych elementów, które mogłyby wchodzić w jakiekolwiek reakcje z żywnością i powodować skutki w postaci podrażnień lub alergii. Wszystko to jest potwierdzone naukowymi badaniami, ponieważ producentowi zależało na tym, aby udostępnić swoim klientom wyciskarkę, która będzie produktem wręcz perfekcyjnym.

Dołączone do niej akcesoria pomogą Ci w jeszcze łatwiejszym użytkowaniu i z pewnością umilą proces wyciskania soku. Bardzo ważne dla wielu będzie to, że nie wymaga zbyt czasochłonnego mycia, ponieważ wszystkie elementy można bardzo łatwo wyczyścić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *